Get Adobe Flash player

Є питання? Телефонуйте!

  Відділ продажів:

   068-550-20-70 (Київстар),

   050-550-20-70 (Vodafone).

 

  Відділ підтримки клієнтів:

   097-284-84-61 (Київстар),

   066-443-69-63 (Vodafone),

   0412-427-546

viber 097-284-84-61

Унікальна власна технологія спалювання, яка вдосконалюється та впроваджується з 1999 року!

Водогрійна піч СУП-ВТ 80М. Опис

Твердопаливний котел Сіони Котел на твердому паливі Утилізаторна твердопаливна піч (котел) з водяним теплообмінником СУП-ВТ 80М - подальший розвиток печей серії СУП-ВТ. Вона розроблювалася для опалення виробничих цехів, складських приміщень, житлових будинків, бань, майстерень, гаражів об'ємом до 2500 м.куб. (за умови теплоізоляції приміщення та висоти стелі до 4 м). Може під'єднуватися до загальної системи опалення з тиском до 6 атмосфер.

  Піч працює на відходах деревообробної промисловості (тирса, обрізки, дрова, кора, меблеві заготовки тощо), сільськогосподарських підприємств (змільчена непридатна солома, відходи переробки льону, лушпиння соняшника тощо) та побуту, що одночасно вирішує проблеми опалення приміщень і утилізації відходів. Теплоносій – гаряча вода.

  Загальновідома істина - не використовувати в печах, котлах та камінах соснові дрова, тому що при їх спалюванні забиваються сажею та кіптявою теплообмінники та димоходи. Але в печах ТОВ "Сіона" можна палити соснові відходи та дрова без ризику для роботи печі - відкладення сажі на теплообміннику та димоході не відбувається. До того ж в печах можна використовувати паливо абсолютною вологістю до 75%, що призводить лише до зменшення теплопродуктивності - ККД печі при цьому не падає!

  Утилізаторна піч має верхнє завантаження палива в завантажувальну камеру. Періодичність завантаження палива 6 – 12 годин (в залежності від виду, вологості палива та вибраного теплового режиму). Для захисту металевих частин печі від перегріву застосовується високотемпературна керамічна футерівка. Піч невибаглива до якості палива, не потребує його підготовки та просушування. Процес горіння регулюється за допомогою заслінок в автоматичному або ручному режимах. Можливе автоматичне комп'ютерне керування процесом горіння.

  Піч має високі екологічні показники – викиди СО в повітря практично відсутні. При виході на режим піч горить без диму, майже повне спалення сировини. Піч може встановлюватися в міській смузі.

  Блок керування та сигналізації за допомогою термодатчиків та вентилятора димососу підтримує задану температуру в приміщенні. Вмикаючи-вимикаючи димосос, тим самим змінюємо інтенсивність горіння печі. На дисплей постійно виводяться показники контролюємої температури. Піч має виконавчий механізм, який автоматично зачиняє заслінку і притушує піч при зникненні електроенергії.

  Піч комплектується колесами, які дозволяють переміщати її по рівній поверхні. Для перевезення печі до замовника можна використовувати вантажівку з гідробортом (тобто немає необхідності замовляти кран для розвантажування і монтажу печі).

  Гарантія на СУП-ВТ 80М становить 12 місяців з дня відвантаження.

 

На малюнку зображені:

  1 - дверцята зольної камери;
  2 - заслінки керування піччю;
  3 - виконавчий механізм;
  4 - топкова камера;
  5 - механізм підйому завантажувальної камери;
  6 - завантажувальна камера печі;
  7 - люк завантажувальної камери;
  8 - водяний теплообмінник;
  9 - труба димоходу;
  10 - димосос;
  11 - зольна камера з водяною сорочкою;
  12 - вхід води;
  13 - вихід води.

 Пиломатериалы из дуба, древесина, обрезная доска, лес кругляк,
								деревообрабатывающее оборудование, лесная биржа, цены на круглый лес

Copyright © 2013. Siona.