Get Adobe Flash player

Є питання? Телефонуйте!

  Відділ підтримки клієнтів:

   097-284-84-61 (Київстар),

   066-443-69-63 (Vodafone),

 

viber 097-284-84-61 (Viber)

Унікальна власна технологія спалювання, яка вдосконалюється та впроваджується з 1999 року!

Головна сторінка

ХІТ СЕЗОНУ - ОБЛАДНАННЯ ДО СУШИЛЬНОЇ КАМЕРИ!

complect

Котли нового покоління "ECO-LAF"

ecolaf140

Якість спалювання та екологічні показники котла вищі, ніж у конкурентів.

Poliucon-laboratories

Результати лабораторного аналізу вихідних газів котла при спалюванні твердих побутових відходів.

Кількість діоксинів і фуранів ~ в 10 разів нижча за гранично допустиму концентрацію (згідно Європейських норм).

Про нашу продукцію:

  Завдяки особливому способу горіння наша продукція має наступні переваги:

 

 Про нас:

  ТОВ "Сіона" - виробник газогенераторних твердопаливних утилізаторних печей (котлів) теплопродуктивністю до 80 КВт, що працюють на тирсі (вологістю до 75%) та інших відходах деревообробки. Нами використовується унікальна технологія, яка не має аналогів в світі. В печах використовується принцип "повного спалювання" сировини, що дає змогу мати викиди в десятки (а то і в сотні) разів менші, ніж у аналогічних пристроях. Автором печі та способу спалювання є винахідник та засновник ТОВ "Сіона" Леонід Файдюк.

 

Наші клієнти:

  Переважна кількість замовників - це малі підприємства та приватні підприємці, які мають деревообробні цехи і, як результат, багато відходів деревини. Невибагливість утилізаторної печі до палива та до обслуговування робить її вигідним придбанням.

  Продукцією нашого виробництва користуються багато підприємств та приватних підприємців з Житомирської, Київської, Полтавської, Рівненської, Чернігівської, Вінницької, Харківської, Дніпропетровської, Львівської, Закарпатської, Хмільницької, Івано-Франківської  областей.

 

 

 

 

 

 


 

ТОВ "Сіона" розпочала з 2020 року виробництво нового твердопаливного котла "ECO-LAF (ЕКО-ЛАФ, ЕКОЛАФ, EKOLAF)". Широкий модельний ряд та конкурентна ціна - заполука популярності продукта серед широких верств покупців, від приватного домогосподаря до підприємства. Твердопаливний котел ECO-LAF. Новинка 2020 року. Екологічний котел ECO-LAF. Економний котел ECO-LAF (LAF, ЕКО-ЛАФ, ЕКОЛАФ, EKOLAF).

 

ТОВ "Сіона" - національний виробник сушильних камер, сушильні камери від виробника, сушильні камери по цінам виробника. Сушильні камери для дерева власного виробництва. Сушильна камера для деревини. Сушильна камера для сосни. Сушильна камера для дуба. Сушильна камера для вільхи. Сушильна камера для ясеня. Сушильна камера для бука. Деревні сушильні камери. Камери для сушіння деревини. Як сушити дошку. Як сушити ліс. Лісосушильний цех. Купити сушильну камеру. Сушильна камера своїми руками. Купити котел для сушильної камери. Сушильна камера Україна. Сушильна камера Житомир. Сушильна камера для овочів. Сушильна камера для фруктів. Столярка. Сушка пиломатериалів. Сушка лісоматеріалів. Сушка столярки. Сушка меблевих заготовок. Камера для сушіння деревини. Камери для сушіння дерева. Сушка для дерева. Сушарка для дерева.

 

ТОВ "Сіона" - національний виробник котлів на відходах деревообробки. Котли на тирсі. Побутові та промислові котли. Твердопаливні котли виробництва Сіони. Котли Сіони - це дешеве тепло. Купити водогрійний котел Сіони. Котел для опалення промислових приміщень. Котел для опалення складу. Котел для опалення майстерні. Котел для бані. Котел для лазні. Котли для бані та сауни в Житомирі. Котли для лазень. Котел для опалення готелю. Котел для опалення кафе. Опалення придорожнього кафе. Система опалення з фанкойлами. Щепа - найкраще паливо для котла Сіони. Котел на твердому паливі. Твердопаливні котли в Житомирі. Котел від виробника. Купити котел по цінам виробника. Котел на щепі. Житомирський котел. Житомирський виробник водогрійних котлів. Екологічний та економічний котел. Порівняйте наші котли з аналогами! Піролізний котел. Газогенераторний котел. Піролізна піч. Газогенераторна піч. Купити котел на щепі. В недалекому майбутньому опалення на щепі буде поза конкуренцією. Твердопаливний котел - це вигідно! Котли на твердому паливі - це екологічно й дешево.

 

ТОВ "Сіона" запроваджує випуск міні-котелень для автономного теплопостачання. Модульна котельня. Морський контейнер. Котельня в корпусі морського контейнеру. Пересувна міні-котельня. Альтернатива централізованому опаленню.

 

ТОВ "Сіона" запускає виробництво нових котлів потужністю від 40 до 160 кВт. Опалення приватних будинків. Котли для дому. Котел "ЕКО-ЛАФ" (ЕКОЛАФ, ECO-LAF, ECOLAF)" - новинка на ринку котлів для приватного та комерційного сектору. Твердопаливний водогрійний побутовий утилізаторний котел ECO-LAF не боїться палива низької якості, не потребує його підготовки, просушки, очистки від піску, негорючих часток. Котел горить без диму - унікальні екологічні показники. Котли "ECO-LAF" (ECOLAF, ЕКО-ЛАФБ ЕКОЛАФ) - достойна альтернатива газовому опаленню.

 

Copyright © 2013. Siona.