Get Adobe Flash player

Є питання? Телефонуйте!

  Відділ підтримки клієнтів:

   097-284-84-61 (Київстар),

   066-443-69-63 (Vodafone),

 

viber 097-284-84-61 (Viber)

Унікальна власна технологія спалювання, яка вдосконалюється та впроваджується з 1999 року!

Приставка промислова ПП-2000. Опис

 Котел на тирсіПриставка промислова ПП-2000 - це твердопаливний генератор тепла теплопродуктивністю до 80 КВт, що працює на відходах деревообробних чи сільгосппідприємств. Теплоносій – гаряче повітря. Сфера використання: як генератор тепла для сушіння деревини, зернових тощо, для опалення приміщень за допомогою нагрітого повітря, для інших технологічних потреб.

  ПП-2000 складається з газогенераторної утилізаторної печі, повітряного теплообмінника з продувним та верхнім вентиляторами, ізоляційного кожуха та блоку керування та сигналізації.

 

  Утилізаторна піч має верхню подачу палива в завантажувальну камеру. Подача плива - вручну. Періодичність завантаження 6 – 12 годин.

 

  Загальновідома істина - не використовувати в печах, котлах та камінах соснові дрова, тому що при їх спалюванні забиваються сажею та кіптявою теплообмінники та димоходи. Але в печах ТОВ "Сіона" можна палити соснові відходи та дрова без ризику для роботи печі - відкладення сажі на теплообміннику та димоході не відбувається. До того ж в печах можна використовувати паливо абсолютною вологістю до 75%, що призводить лише до зменшення теплопродуктивності - ККД печі при цьому не падає!

 Повітряний теплообмінник Сіони

  Для захисту металевих частин печі від перегріву застосовується високотемпературна керамічна футерівка. Піч невибаглива до якості палива, не потребує його підготовки та просушування. Процес горіння регулюється в автоматичному або ручному режимі за допомогою заслінок. Вихідні гази проходять через теплообмінник, який обдувається вентилятором продувного каналу. Нагріте повітря подається по коробах верхнім вентилятором.

 

  Піч має високі екологічні показники – викид СО в повітря не більше 1 г/м3. При виході на режим піч горить без диму, що говорить про повне спалення сировини.

 

  Блок керування та сигналізації за допомогою термодатчиків та вентилятора димососа підтримує задану температуру в приміщенні, що обігрівається. Вмикаючи-вимикаючи димосос nта змінюючи кут відкривання заслінки, тим самим змінюємо інтенсивність горіння печі. На дисплей постійно виводяться показники температури.

 

  Гарантія на ПП-2000 12 місяців з дня відвантаження. Продукція має всі необхідні дозволи від санепідемстанції, МНС, держнаглядохоронпраці.

 

На малюнку зображені:

  1 - утилізаторна піч;
  2 - дверцята зольної камери;
  3 - заслінки-регулятори;
  4 - завантажуувальна камера печі;
  5 - короб електропроводки;
  6 - ізолюючий кожух приставки;
  7 - люк завантажувальної камери;
  8 - короб подачі гарячого повітря;
  9 - верхній вентилятор;
  10 - повітряний теплообмінник;
  11 - труба димоходу;
  12 - димосос;
  13 - блок керування та сигналізації;
  14 - площадка для завантаження печі;
  15 - вентилятор продувного каналу.


*В комплект входять: утилизаторна піч, ізолюючий кожух, повітряний теплообмінник, продувний вентилятор, верхній вентилятор.

Copyright © 2013. Siona.