Get Adobe Flash player

Є питання? Телефонуйте!

  Відділ підтримки клієнтів:

   097-284-84-61 (Київстар),

   066-443-69-63 (Vodafone),

 

viber 097-284-84-61 (Viber)

Унікальна власна технологія спалювання, яка вдосконалюється та впроваджується з 1999 року!

Пічка-буржуйка УПМ

Пічка-буржуйка УПМ

Представляємо Вашій увазі пічку-буржуйку нашого виробництва (буржуйка - металева пічка для обігріву приміщення і, іноді, для приготування їжі). Головна перевага пічки-буржуйки перед іншими котлами - це швидкий прогрів приміщення, тому саме таким пічкам віддають перевагу власники дачних будинків, гаражів, майстерень тощо.

В якості палива можна використовувати відходи деревообробки (щепа, пеллети, тирса, кора, обрізки, дрова), побутові відходи, сміття тощо. В печі використовується принцип "пошагового горіння", що покращує якість горіння та зменшує витрати палива.

Теплопродуктивність 5 - 30 кВт. Теплоносій – гаряче повітря.

Пічка має верхнє завантаження палива в камеру. Періодичність завантаження палива до 8 годин (при теплопродуктивності 10 кВт) або 2,5 години (при теплопродуктивності 30 кВт).

Піч невибаглива до якості палива (негорючі домішки серед палива не призводить до погіршення горіння), не потребує його підготовки та просушування. Процес горіння регулюється за допомогою кришки завантажувальної камери та дверцят.

 Піч має високі екологічні показники – викиди СО в повітря в діапазоні 10 - 200 ppm, що в декілька разів менше, ніж викиди газового пальника (норма - до 500 ppm).  Піч забезпечує якісне горіння палива завдяки використанню допалювача. Як результат - піч горить без диму, має мінімальні викиди в атмосферу, що дозволяє експлуатувати її в міській смузі.  

Варочна поверхня дозволяє розігривати або готувати їжу.

 

Переглянути роботу пічки-буржуйки можна на відео...

 

 На малюнку зображені:
1 - варочна поверхня;
2 - мала кришка завантажувальної камери;
3 - велика кришка завантажувальної камери;
4 - завантажувальна камера;
5 - дверцята;
6 - відсік для попелу;
7 - теплообмінник-допалювач;
8 - димосос та труба димоходу.

 

За бажанням замовника пічка-буржуйка може комплектуватися пристроями додаткового відбору тепла, наприклад, ефективний повітряний теплообмінник або водонагрівач.

 

Пічка-буржуйка УПМ з додатковим теплообмінникомПічка-буржуйка УПМ з водонагрівачем

Copyright © 2013. Siona.